LR2728-23R010F1
MFR.Part #
LR2728-23R010F1
JLCPCB Part #
C2681046
Package
2728
Description
-55℃~+170℃ 10mΩ 3W ±1% ±25ppm/℃ 2728 Chip Resistor - Surface Mount ROHS