RTT029763FTH
MFR.Part #
RTT029763FTH
JLCPCB Part #
C11708
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS