RTT252702FTE
MFR.Part #
RTT252702FTE
JLCPCB Part #
C333575
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS