RTT201504FTE
MFR.Part #
RTT201504FTE
JLCPCB Part #
C333305
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS