RTA03-4D681JTP
MFR.Part #
RTA03-4D681JTP
JLCPCB Part #
C102679
Description
4 62.5mW 680Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS