RTT209R1JTE
MFR.Part #
RTT209R1JTE
JLCPCB Part #
C105061
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS