RTT259100FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT259100FTE
JLCPCB Part #
C458648
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS