RTT023R9JTH
MFR.Part #
RTT023R9JTH
JLCPCB Part #
C11931
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS