RTT203R3JTE
MFR.Part #
RTT203R3JTE
JLCPCB Part #
C159239
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS