RTT029091FTH
MFR.Part #
RTT029091FTH
JLCPCB Part #
C103183
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS