RTT25133JTE
MFR.Part #
RTT25133JTE
JLCPCB Part #
C333520
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS