RTT202200FTE
MFR.Part #
RTT202200FTE
JLCPCB Part #
C458663
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS