RTT201000FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT201000FTE
JLCPCB Part #
C333274
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS