RTT2515R0FTE
MFR.Part #
RTT2515R0FTE
JLCPCB Part #
C105081
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS