RTT067320FTP
MFR.Part #
RTT067320FTP
JLCPCB Part #
C333074
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS