RTT252740FTE
MFR.Part #
RTT252740FTE
JLCPCB Part #
C159185
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS