RTT051R82FTP
MFR.Part #
RTT051R82FTP
JLCPCB Part #
C158236
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS