RTT062200FTP
MFR.Part #
RTT062200FTP
JLCPCB Part #
C104696
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS