RTT20R390FTE
MFR.Part #
RTT20R390FTE
JLCPCB Part #
C159205
Description
-55℃~+155℃ 200V 390mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS