RLT06R560FTP
MFR.Part #
RLT06R560FTP
JLCPCB Part #
C2937086
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS