RTT054324FTP
MFR.Part #
RTT054324FTP
JLCPCB Part #
C332855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS