LR1206-21R015J4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR1206-21R015J4
JLCPCB Part #
C154637
Package
1206
Description
15mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS