RAT022001FTH
MFR.Part #
RAT022001FTH
JLCPCB Part #
C5139640
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS