RTT03101JTP
MFR.Part #
RTT03101JTP
JLCPCB Part #
C103204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS