RTT061R21FTP
MFR.Part #
RTT061R21FTP
JLCPCB Part #
C159654
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS