RTT026203FTH
MFR.Part #
RTT026203FTH
JLCPCB Part #
C166549
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS