RTT061R78FTP
MFR.Part #
RTT061R78FTP
JLCPCB Part #
C159643
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS