RTT005622JH1
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT005622JH1
JLCPCB Part #
C304971
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS