RTT021301FTH
MFR.Part #
RTT021301FTH
JLCPCB Part #
C4906
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS