RC0402J821CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J821CS
JLCPCB Part #
C17662125
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 820Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS