RTH06150JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTH06150JTP
JLCPCB Part #
C304964
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS