RLT25R400FTE
MFR.Part #
RLT25R400FTE
JLCPCB Part #
C5141195
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS