RTT01183JTH
MFR.Part #
RTT01183JTH
JLCPCB Part #
C158740
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS