LR2512-21R075F4
MFR.Part #
LR2512-21R075F4
JLCPCB Part #
C2681024
Description
-55℃~+170℃ 1W 75mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS