RTT253R60FTE
MFR.Part #
RTT253R60FTE
JLCPCB Part #
C458696
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS