RLT06R400FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLT06R400FTP
JLCPCB Part #
C2843699
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333.333mW 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS