LR1206-21R010F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR1206-21R010F4
JLCPCB Part #
C154635
Package
1206
Description
10mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS