RLT05R910FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLT05R910FTP
JLCPCB Part #
C2843691
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS