RTT25511JTE
MFR.Part #
RTT25511JTE
JLCPCB Part #
C105128
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS