RTT25163JTE
MFR.Part #
RTT25163JTE
JLCPCB Part #
C458628
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS