RAT035102FTP
MFR.Part #
RAT035102FTP
JLCPCB Part #
C5139569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS