RTT25221JTE
MFR.Part #
RTT25221JTE
JLCPCB Part #
C105094
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS