RTT061183FTP
MFR.Part #
RTT061183FTP
JLCPCB Part #
C159717
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS