UJ4C075023K3S
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UJ4C075023K3S
JLCPCB Part #
C7089673
Package
TO-247-3
Description
306W 66A 750V N-Channel TO-247-3 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS