QT49S-33.3330MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-33.3330MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6633000
Description
-20℃~+70℃ 18pF 33.333MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS