QT49S-50.000MEEJ-T
MFR.Part #
QT49S-50.000MEEJ-T
JLCPCB Part #
C6156924
Description
-20℃~+70℃ 18pF 50MHz 60Ω ±10ppm ±10ppm HC-49US Crystals ROHS