QT49S-19.200MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-19.200MAAJ-T
JLCPCB Part #
C5849649
Description
-20℃~+70℃ 18pF 19.2MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS