16M20P2/49US
Extended
Manufacturer
YIC
MFR.Part #
16M20P2/49US
JLCPCB Part #
C5478743
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 20pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS