QT49-20.480MAAJ-B
MFR.Part #
QT49-20.480MAAJ-B
JLCPCB Part #
C6156766
Description
-20℃~+70℃ 18pF 20.48MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS