PE-1210CCMC601STS
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-1210CCMC601STS
JLCPCB Part #
C2662345
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 120mΩ 125V 125V 1A 2 50V 600Ω@100MHz SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS